Nowa działalność

 

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności?

Zamierzasz zostać taksówkarzem? Chcesz otworzyć sklep spożywczy? Masz świetną ofertę pracy jako programista pracujący dla firmy z siedzibą w Australii? Myślisz o założeniu szkoły językowej albo agencji nieruchomości?

Masz dobry pomysł ale czujesz się przytłoczony ilością formalności, które musisz załatwić? Nie pozwól aby zajmowały Ci one czas, który możesz poświęcić na rozwój firmy.

 

Możesz liczyć na naszą pomoc!

 

Na początku:

  • Wspólnie zastanowimy się, jaka jest najlepsza forma prawna dla Twojej firmy. Jesteś osobą, która bardziej ceni sobie elastyczność i niezależność osoby fizycznej, czy bezpieczeństwo spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?
  • Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku rejestracyjnego do urzędu lub sądu.
  • Ustalimy czy musisz być podatnikiem VAT oraz czy płacenie tego podatku będzie dla Ciebie korzystne.
  • Wyjaśnimy w prosty sposób na czym polega różnica pomiędzy ryczałtem, kartą podatkową i innymi formami opodatkowania. Znajdziemy najbardziej optymalne rozwiązanie podatkowe dopasowane do Twoich potrzeb.

 

“Dobrze założona działalność przynosi większe zyski i nie generuje dodatkowych problemów. Czas na przemyślenie formy prawnej i optymalnego opodatkowania może być jedną z najlepszych inwestycji w nowej firmie. Wielu przedsiębiorców niepotrzebnie płaci zbyt wiele podatku.”

Piotr Waśkiel

Gdy pierwsze kroki jako przedsiębiorca będziesz miał już za sobą nadal możesz liczyć na nasze wsparcie. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i wiemy ile wątpliwości może pojawiać się w trakcie prowadzenia działalności. Dlatego proponujemy Ci dalsze korzystanie z naszych usług.