JEDNOLITY PLIK KONTROLNY

KONKRETNE ROZWIĄZANIE

JASNA OFERTA

#ZŁÓŻ Z NAMI JPK

DOSTOSUJ DZIAŁALNOŚĆ DO NOWYCH PRZEPISÓW

Zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie od 2018 roku wielu przedsiębiorców jest zobowiązanych do comiesięcznego składania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Jeżeli jesteś jednym z nich mamy dla Ciebie ofertę.

Zajmij się biznesem księgowość zostaw nam

Generowanie pliku JPK wymaga dostępu do specjalistycznego oprogramowania dlatego trudno go rozliczyć indywidualnie.

Wprowadzamy sektor księgowości w 21. wiek

Współpracujemy z podmiotami z całej Polski z wykorzystaniem nowoczesnych środków komunikacji. Kontakt z biurem rachunkowym jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Atrakcyjna cena

Już od 197 zł brutto zaksięgujemy Twoje dokumenty i złożymy w Twoim imieniu JPK

Z

Co to jest JPK?

Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to jeszcze jeden z licznych obowiązków. W założeniu Ustawodawcy Jednolity Plik Kontrolny jest sposobem na walkę z wyłudzeniami VAT-u. System funkcjonuje od lipca 2017 roku. W swoich założeniach opiera się na zobowiązaniu przedsiębiorcy do comiesięcznego generowania pliku z informacjami o przepływie faktur w firmie. Na podstawie takich plików właściwy Urząd będzie w stanie szybciej wykrywać nieprawidłowości.

Z

Proste rozwiązania są najlepsze

Solo Księgowość oferuje sprawne rozwiązania wszystkich problemów rachunkowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrową dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasze biuro rachunkowe zostało stworzone w celu zapewniania solidnych usług księgowych przy zachowaniu indywidualnego podejścia do klienta.

Z

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Zamiast samodzielnie tracić czas na zajmowanie się formalnościami skorzystaj z usług profesjonalistów. W ramach naszych usług upewnimy się, że wprowadzone dane mają odpowiedni format, zweryfikujemy Twoich kontrahentów i wyjaśnimy za Ciebie wszystkie ewentualne różnice w urzędach.

Z

Ile to kosztuje?

Oferta dotyczy jednoosobowej działalności gospodarczej, w której do zaksięgowania jest średnio 15 dokumentów miesięcznie i obejmuje ich zaksięgowanie, naliczenie podatku dochodowego, przygotowanie rejestrów, deklaracji VAT i plików JPK.  Po uzyskaniu upoważnienia wszystkie dokumenty składamy do właściwego Urzędu w formie elektronicznej. Potrzebujesz niestandardowej oferty? Skontaktuj się nami!

Kontakt

SOLO Księgowość Waśkiel i Partnerzy

1000LECIA P.P. 4 POK 336

15-111 BIAŁYSTOK

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

TEL: 85 662 33 26

Fax: 85 811 02 55

E-MAIL: solo@waskiel.pl